Bertine Zetlitz
Frida Ånnevik
Henriette Bruusgaard
Ingrid G. Linhave
Mona B. Riise
Silje Nergaard
SiLyA
Sol Heilo
Maria Haukaas Mittet
Guri Solberg

Heartbeat AS er et artistmanagement. Vi bistår våre artister i alle ledd i deres karriere, fra det kreative til kontraktering og økonomi.
Vi tar også oppdrag som casting av artister til store musikkprogrammer på tv, booking av artister til tv shows/opptredner, booking av artister for festivaler, prosjektledelse av musikkprogrammer for tv kanaler, produksjonselskaper, og andre events/konserter som ønsker hjelp med booking av artister.
Prosjekter/kunder vi har jobbet med/jobber med er: Gullfisken på TV2 for Monster, Idrettsgallaen for NRK, Gullruten på TV2 for Monster, P3 aksjonen for NRK P3., Spellemannprisen for Spellemann AS, VGlista Rådhusplassen og turné for NRK/Monster, Hver gang vi møtes på TV2 for Mastiff, m.m.

Hver gang vi møtes
Spellemann
VG lista
Idrettsgalla

Følg oss på Facebook & Instagram , og få vårt nyhetsbrev .

Ring eller mail oss gjerne for en prat, eller stikk innom oss i Øvre Slottsgate 15B

Pernille Torp-Holte

Manager/ Daglig leder +47 907 42 044 pernille@heartbeatmanagement.com

Sanna Johansson Manasse

Administrasjonssjef/ Prosjektmanager +47 473 59 607 sanna@heartbeatmanagement.com

Tina Jeanette Tovsen

Prosjektkoordinator (permisjon) +47 971 74 410 tina@heartbeatmanagement.com

Helene Torp-Holte

Artistkoordinator +47 932 66 889 helene@heartbeatmanagement.com

Erlend K. Olsen

Prosjektassistent +47 976 34 788 erlend@heartbeatmanagement.com

Gry-Vibeke Lundby Arntzen

Koordinator +47 920 87 022 gry@heartbeatmanagement.com